Zaanse UITmarkt/Programma

Programma

Groot podium Klein podium Inspiratietent
12.00
Openingsact
i.s.m. dansschool ZS Alliance
12.00
12.20

Onthulling standbeeld Monet
12.20
12.30


Geluid van Zaanstad finalisten
13.15
13.40
Theatergroep Odion/FluXus
Mogelijk gemaakt door FluXus
12.30
12.45
Voordrachten dichters
Voordrachten dichters
12.30
13.00
13.00
Simpleton
13.40
14.05

Zaans Zilver
Mogelijk gemaakt door FluXus
14.20
14.45
Verhalen schrijven met Bettina Drion
Verhalen schrijven met Bettina Drion
13.00
13.30

Gedichten maken en voordragen met Ellis van Atten
Gedichten maken en voordragen met Ellis van Atten
13.30
14.00
14.00
Popschool bands
Mogelijk gemaakt door Podium De Flux
14.45
15.40
Schaken met Frank Tijdeman
Schaken met Frank Tijdeman
14.00
14.30

Workshop 'Vertel een verhaal' met Giovanni Masetti
Giovanni: workshop vertel een verhaal
14.30
15.00
15.00
Draagbare kunst
Mogelijk gemaakt door Atelier Tanade
15.40
16.00
De Vrije Taal: Nederlands anderstaligen
De Vrije Taal: Nederlands anderstaligen! Meer weten en nieuwkomers ontmoeten?
15.00
15.30

Gezond eten en ouder worden met Agnes Rian
Gezond eten en ouder worden met Agnes Rian
15.30
16.00
16.00
The Billy Joël Experience
Mogelijk gemaakt door het Zaantheater
16.00
16.40
Sinfoniëtta
16.40
17.10

Bodypaint contest
17.30
17.50

Uitreiking Paarse griffel door FluXus
17.50
18.00
Workshop Mindfulness door Helene Noordeloos
Mindfulness workshop door Helene Noordeloos
16.00
16.30

'Hoe draag ik een tekst voor?' met Rob Vos
\'Hoe draag ik een tekst voor?\' met Rob Vos
16.30
17.00
17.00
Vocal Invention
17.10
17.30
Verhalen
Verhalen
17.00
17.30
18.00
Openlucht restaurant
Openlucht restaurant met muzikale begeleiding van Flamenco artiest Jeff Heijne met Flamencodanseres Conchita
18.00
19.30

Het Zaans Showorkest
Het Zaans Showorkest met o.a. Jeannine La Rose, Sam Eggenhuizen & Kirsten Majoor
19.00
20.10

De Stokers
De Stokers
20.35
21.15

Moods - Pinkfloyd Tribute band
Mogelijk gemaakt door Theater De KunstGreep
21.35
22.25
19.00
20.00
21.00
3:AM
21.15
21.35
22.00
Brandnew Man
22.25
23.05
23.00

Groot podium

Klein podium

Inspiratietent

  • Voordrachten dichters
    12.30 - 13.00
  • Verhalen schrijven met Bettina Drion
    13.00 - 13.30
  • Gedichten maken en voordragen met Ellis van Atten
    13.30 - 14.00
  • Schaken met Frank Tijdeman
    14.00 - 14.30
  • Workshop 'Vertel een verhaal' met Giovanni Masetti
    14.30 - 15.00
  • De Vrije Taal: Nederlands anderstaligen
    15.00 - 15.30
  • Gezond eten en ouder worden met Agnes Rian
    15.30 - 16.00
  • Workshop Mindfulness door Helene Noordeloos
    16.00 - 16.30
  • 16.30 - 17.00
  • Verhalen
    17.00 - 17.30
No events available!